Аноним

Сообщения от Аноним:

Аноним: Vai būs mājas sapulce cienījama Silvija?
Аноним: Daugavpils pilsētas domes saistošie noteikumi Nr.6

Daugavpilī 2016.gada 10.martā (prot. Nr.5, 15.§)

2016.gada 15.aprīlī (precizēts
Аноним: 3.1 Suņa īpašnieks vai turētājs nav tiesīgs ievest suni bērnu atpūtas un rotaļu laukumos, izglītības iestādēs un to teritorijās, publiskās izklaides vietās, sporta laukumos un trasēs, publiskajās peldvietās un ūdenstilpēs (t.sk., to mazgāšanai) un publisko pasākumu norises vietās, izņemot dzīvnieku tirdzniecības, sacensību un demonstrēšanas vietās.

(Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes 27.01.2022. saistošo noteikumu Nr. 4 redakcijā) LŪDZU! JA NEPIELEC, LASIET DIVREIZ!
Аноним: Suņus ar uzvedības problēmām jāved pie kinologa! Mājā ir daudz suņu, bet troksni sešos no rīta taisa tieši divi!
Аноним: Nikogda ne dumala cto stolko zla i grjazi možet bic v sosedjah.Delala vsjo po sovesti i v konce zalili grjazju,poetomu eto ''dohodnoje''mesto segodnja napisav zajavlenije v ddzksu ja osvobodila.Derzajte-žaļ v planah v nojabre kosmetičeskij remont lestničnih kletok,ta že kriša,no teperj pusc eto delajet kto to kto lučše i častneje čem ja.Spasibo.
Аноним: mācies tu latviešu valodu es krievu zinu
Аноним: наконец самый главный аргумент! прозвучал!
Аноним: бородатый анекдот в тему:
В купе едут старый армянин и девушка... Арменин долго изучает попутчицу , а потом спрашивает: Дэвушка! У вас грудь ест? Та гордо отвечает : Есть! - А ПАЧЭМУ НЭ НОСИТЕ?