F-2

Haralds Šlēgelmilhs sezonu noslēdz ar finišu devītajā vietā 01.10.2012

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs Formula 2 sezonas pēdējās 15 braucēju konkurencē svētdien, 30. septembrī finišēja devītajā vietā, 21,016 sekundes aiz finālbrauciena uzvarētāja Kristofera Zannelas, portālu ”Delfi” informē sportista pārstāvji.

Šlēgelmilhs Formula 2 pirmajos treniņbraucienos sasniedz 14.rezultātu 28.09.2012

Latvijas autosportists Haralds Šlēgelmilhs piektdien pirmajā oficiālajā Formulas 2 pasaules čempionāta pēdējā posma treniņbraucienā sasniedza 14.rezultātu.

Šlēgelmilhs 'Formula 2' testos Moncā uzrāda otro labāko apļa laiku 27.09.2012

"Formula 2" pasaules čempionāta pēdējā posmā Latvijas pilots Haralds Šlēgelmilhs pirmajā oficiālajā treniņu sesijā uzrādījis otro ātrāko apļa laiku.

Haralds Šlēgelmilhs veicis pirmos Formula 2 treniņbraucienus 19.09.2012

Haralds Šlēgelmilhs Lielbritānijas pilsētā Bedfordā aizvadījis pirmos Formula 2 "roll out" treniņbraucienus, kuru laikā veikti formulas pielāgošanas darbi, tajā skaitā izveidots individualizēts krēsla atlējums, informē sportista pārstāvji.

Uvis Slakteris kļūst par pirmo Latvijas sportistu, kurš uzvar F2 PČ posmā 17.09.2012

Pirmo reizi ūdens motosporta vēsturē Latvijas pilots uzvarēja F2 pasaules čempionāta posmu - svētdien "Riga Powerboat Team" pilots Uvis Slakteris dramatiskā cīņā izcīnīja pirmo vietu F2 PČ piektajā posmā, kas norisinājās Lielbritānijas pilsētā Notingemā.

Šlēgelmilhs mēneša beigās debitēs F-2 čempionātā 06.09.2012

Latvijas autobraucējs Haralds Šlēgelmilhs ieguvis iespēju šī mēneša beigās piedalīties Formula divi (F-2) čempionāta šīs sezonas pēdējā posmā, pastāstīja sportists.