Lbl

BK "Jelgavas" galvenā trenera amatā Bajārs nomaina Vilcānu 01.03.2013

"Aldaris" Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubs "Jelgava" atbrīvojis galveno treneri Kasparu Vilcānu, kura pienākumus turpmāk veiks Mareks Bajārs, vēsta Latvijas Basketbola savienības (LBS) mājaslapā pieejamā informācija.

BK 'Jēkabpils' uzveic Valmieras komandu 20.12.2012

BK "Jēkabpils" trešdien, 19. decembrī mājas spēlē uzveica BK "Valmiera" ar rezultātu 83:70, portālu "Delfi" informē Jēkabpils komandas pārstāvji.

Bijušais 'VEF Rīga' spēlētājs Keins pievienojas 'Barons kvartāls' 05.12.2012

Bijušais Latvijas kluba "VEF Rīga" centra spēlētājs Tailers Keins pievienojies citai "Aldaris" Latvijas basketbola līgas (LBL) komandai "Barons kvartāls", savā sociālā tīkla "Twitter" profilā paziņoja pats sportists.

'VEF Rīga' LBL spēlē pārspēj 'Jēkabpils' basketbolistus 03.11.2012

"VEF Rīga" komanda Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē Daugavpilī pietkdien ar 84:59 pārspēja basketbola klubu "Jēkabpils".

Daugavpilī spēlēs VEF basketbolisti 02.11.2012

Šodien, 2. novembrī Daugavpils Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas spēlē savā starpā tiksies Latvijas čempionvienība „VEF” un „Jēkabpils” basketbolisti. Tik augsta līmeņa vīriešu basketbola spēle Daugavpilī būs nebijis notikums, vēsta Daugavpils Sporta pārvalde.

Aldaris LBL: Uzvaras "Valmierai" un VEF; "Jēkabpils" uzvar drāmā 11.10.2012

Aldaris Latvijas Basketbola līgas (LBL) čempionāta spēlē uzvaru izcīnīja "Valmieras" basketbolisti, kas izbraukumā ar 93:73 apspēlēja "Turības" komandu. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja arī Latvijas čempioni "VEF Rīga".

LBL komanda 'Liepājas Lauvas' maina nosaukumu 11.10.2012

”Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) komanda "Liepājas Lauvas" nomainījusi savu nosaukumu uz ”Liepāja/Triobet”, informēja kluba vadība.

''Ventspils'' LBL sezonu sāk ar drošu uzvaru pār ''Barons kvartālu'' 10.10.2012

Sekmīgi Aldara Latvijas Basketbolu līgas (LBL) regulārās sezonas turnīru iesākusi ''Ventspils''. Kurzemnieki atklāšanas spēlē savā laukumā izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru pār Rīgas ''Barons kvartāls'' ar rezultātu 68:52. Rezultatīvākie uzvarētāju sastāvā ar gūtajiem 10 punktiem bija Donalds Simss un Jānis Timma.

'Aldaris' kļuvis par LBL ģenerālsponsoru 09.10.2012

Par Latvijas Basketbola līgas (LBL) ģenerālsponsoru otrdien kļuvusi alus darītava ”Aldaris” kļuvusi, preses konferencē informēja Latvijas Basketbola savienība (LBS) un ”Aldaris”.

BK "Jēkabpils" LBL debitē ar zaudējumu jūrmalniekiem 05.10.2012

Latvijas Basketbola līgā (LBL) šovakar pirmo maču aizvadīja BK „Jēkabpils”, kas savā laukumā uzņēma „Jūrmalas/Fēnikss” basketbolistus. Izšķirošo pārsvaru nodrošinot vien pēdējās desmit minūtēs, uzvaru svinēja jūrmalnieki -70:58.

"VEF Rīga" LBL kampaņu sāk ar uzvaru Madonā 04.10.2012

Trešdien, 3. oktobrī, Madonā sākās Latvijas Basketbola līgas divdesmit otrā sezona. Valsts čempioni "VEF Rīga" (bilance 1-0) mājās spēlē pēc lēnas iespēlēšanās pirmajā ceturtdaļā uzvarēja "Latvijas Universitāti" (0-1) ar rezultātu 96:63. Studenti svētdien Olimpiskajā sporta centrā tiksies ar U18 izlasi, savukārt VEF dienu vēlāk Rīgas arēnā sāks ceturto sezonu VTB līgā, sacenšoties pret Maskavas apgabala "Triumph".

LBL jaunā sezona - 11 komandas, viens tituls 03.10.2012

Trešdien spēlē Madonā starp valsts čempioniem "VEF Rīga" un pērnās sezonas ceturto labāko komandu ”Latvijas Universitāti” (LU) sāksies 22. Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezona.

LBL pirmajā divīzijā būs 11 komandas 17.08.2012

Latvijas Basketbola līgas (LBL) pirmajā divīzijā nākamajā sezonā spēlēs 11 komandas, informē Latvijas Basketbola savienība.

Varis Krūmiņš atgriežas 'Valmieras' galvenā trenera amatā 31.05.2012

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Latvijas Basketbola līgas (LBL) kluba "Valmiera" galvenā trenera amatā atgriezies Varis Krūmiņš, vēsta "Valmieras" mājaslapa internetā.