Anglijas izlase aizraujošā mačā izrauj uzvaru pār Zviedriju

foto delfi.lv

2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas otrās kārtas spēlē Anglijas izlase ar rezultātu 3:2 (1:0) pārspēja Zviedrijas valstsvienību, kura zaudēja iespējas iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.

Uzvarētājiem ar vārtu guvumiem izcēlās Endijs Kerols, Teo Valkots un Denijs Velbeks, kamēr Zviedrijas izlasei vienus vārtus guva Ūlofs Melbergs, bet reizi Glens Džonsons bumbu raidīja savos vārtos.

Mača pirmajās minūtēs vienības spēlēja līdzīgu futbolu, bez reālām vārtu gūšanas iespējām, bet 23.minūtē Kerols saņēma tālu piespēli no Stīvena Džerārda un raidīja bumbu vārtos ar galvu. Turpinājumā vienībām bija labas iespējas gūt vārtus, bet tās palika neizmantotas un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:0 Anglijas labā.