Basketbolistes uzvar mazrezultatīvā spēlē Ogrē 1

DU basketbolistes ar uzvaru Ogrē iesākušas Jaunās Sieviešu basketbola līgas pamatturnīra 2. apļa spēles, informē Sporta pārvaldes portāls.

Mājinieces tika pieveiktas ar 58:42. Pirmo apli „Daugavpils Universitāte” noslēdza septītajā vietā, savukārt Ogres basketbolistes bija divpadsmitās. Spēli krietni labāk iesāka daugavpilietes, kuras pirmo ceturtdaļu noslēdza ar desmit punktu pārsvaru. Pirmā puslaika otrā pusē Ogre krietni samazināja deficītu, tomēr pēc 20 nospēlētajām minūtēm DU vadībā ar 20:16.

Pēc nerezultatīvā puslaika otrais bija punktiem krietni bagātāks. Lai arī ne bez pūlēm, tomēr DU izdevās salauzt mājinieces, tiekot pie uzvaras ar 58:42. Izšķirošais izrāviens tika veikts pēdējā ceturtdaļā, kura tika uzvarēta ar 23:13.

Rezultatīvākā ar 28 punktiem bija Santa Baltace, kuras kontā arī desmit bumbas zem groziem. 16 punktiem iemeta Olga Lakomko, septiņi punkti Tatjanai Savickai, bet trīs punkti un 12 atlēkušās bumbas Viktorijai Semjonovai.

Nākamā spēle 17. februārī plkst. 14:00 Daugavpilī pret „Polāro Zvaigzni”.