BFC „Daugava” ar 4:0 sagrauj „Mettu-2

Triumfa gājienu Latvijas 1. futbola līgā turpina Bērnu Futbola centrs „Daugava”, kas savā laukumā kārtējā spēlē ar 4:0 sagrāva FS „Metta-2”, ziņo sporta pārvaldes portāls.

Visas spēles garuma BFC bija milzīgs pārsvars bumbas kontrolē, tomēr vārtu gūšanas momenti neveidojās bieži. Tikai puslaika pašās beigās pēc komandas kapteiņa Artjoma Murdasova izcilā centrējuma uz tālo vārtu stabu ar galvu precīzi sita Aigars Catlakšs.

Otrajā puslaikā „Daugava” uzbruka vēl pārliecinošāk, pie tam līmenī bija realizācija. Deniss Komarovs sita precīzi tālajā vārtu stūrī no labās malas, bet Vadims Atamaņukovs pēc Pāvela Riževska piespēles sita tālajā stūrī no pretējās malas. Punktu spēlei ar sitienu no tuvas distances pielika Ričards Raščevskis.

13 sezonas spēlēs BFC „Daugavai” ir 11 uzvaras un divi neizšķirti, kas dod komfortablu pirmo vietu.