Cīkstoņu starti Somijā un Klaipēdā

Daugavpils grieķu-romiešu cīkstoņi aizvadītajās brīvdienās startēja divos turnīros. Godalgas tika iegūtas Somijā un Lietuvā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

No 2. līdz 4. maijam Somijā norisinājās Ziemeļvalstu čempionāts, kurā piedalījās cīkstoņi no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Dānijas, Somijas. Latviju un Daugavpili pārstāvēja Dmitrija Lapas, Artjoma Petkuna un Vitālija Vērdiņa audzēkņi.

Visaugstvērtīgākos rezultātus uzrādīja Aleksandrs Jurkjans un Žans Lizbovskis. Abi savās kategorijās izcīnīja trešās vietas.

Šajās pašās brīvdienās vairāk nekā 300 cīkstoņu no Latvijas, Krievijas un Lietuvas sacentās Klaipēdā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva Normunds Martinjuks un Konstantīns Geikins. Aleksejs Cels ieguva sudraba medaļu, savukārt Vasīlijs Olipovs ieņēma trešo vietu!