Мероприятие, которое традиционно организует Молодёжный департамент думы, начнётся в 15 часов и будет проходить на площади Виенибас, в парке Дубровина и во дворе Даугавпилсского художественного и краеведческого музея.
В этом году в рамках фестиваля будет предложено 55 творческих лабораторий. В фестивале поучаствуют партнёры по сотрудничеству и общественные организации, которые уже ранее принимали участие в данном мероприятии, также дожидаются и новые участники, сообщает самоуправление.
Среди участников - TempArt, Skoptr, Marīte Art, Dienas nagla, Latvijas jaunatnes klubs, Fresh Juice, Latgales džeza klubs-studija, Dagood Studio, DJ School, Jitae, Daugavpils Wushu School Wingchun и многие другие.
Программа мероприятия:
Vienības laukumā un Dubrovina parkā
15:00 – 18:00 Radošās laboratorijas
Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā
15:00 – 18:00 Biedrība „D’saint” parūpēsies par spilgtiem pārsteigumiem un pozitīvu atmosfēru. Ņemiet līdzi fotoaparātu un iemūžiniet skaisto mirkli.
Vienības laukumā - skatuve
15:00 Jubilejas festivāla „Artišoks 2015” atklāšana
15:00 Svētku uzruna – Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Dukšinskis
15:05-15:30 Biedrība „Fresh Juice”
15:30-16:05 Malika Dance Studio
16:05-16:15 Bērnu vokālā studija „Benefiss”
16:15-16:30 Deju studija „Alisa” (Krāslava)
16:30-16.33 Jaunatnes sporta biedrība „Ielu vingrošana”
16:33-17:00 DJ Alvis
17:00-17:40 DVJ Sine
17.40- 18:14 Jauniešu un bērnu vokālā studija „Wonderland”
18.14- 18:17 Deju grupa „Elegance”
18.17- 18:23 Jauniešu un bērnu vokālā studija „Wonderland”
18.23- 18:26 Deju grupa „Elegance”
18:26-18:55 Grupa „Breathe Today”
18:55-19.10 Latgales džeza klubs-studija
19:10-19.40 Grupa „Teleport”
19:40-20:00 Stoptime Dance Studio
20:00-21:00 Samantas Tīnas koncerts
21:00-22:00 Diskotēka – DJ Uncle Sasha
22:00-23:00 Diskotēka – Nikita Mylukin
Dubrovina parkā - skatuve
15:00 Jubilejas festivāla „Artišoks 2015” atklāšana
15:01-15:30 Grupa „Good Company”
15:30-16:00 Grupa „Warm House band”
16:00-16:30 Grupa „HardWeld”
16:30-17:00 Grupa „X13”
Vienības laukumā
15:00 Ielu basketbols
Dubrovina parkā
13:30 Futbols
15:00 Bokss
15:00 Airēšanas sacensības
15:00 Orientēšanās sacensības
15:00 – 18:00 Biedrība „TempArt” izrotās parka atmosfēru ar graffiti darbiem
15:00 – 18:00 Stoptime Dance Studio meistarklases