Girgensona pārstāvētā Sabres piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē latvieša Zemgusa Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" komanda naktī uz sestdienu ar 0:1 piekāpusies Otavas "Senators" vienībai.

Vienīgos vārtus nepilnas divas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām "Senators" labā guva Ēriks Karlsons. Savukārt Girgensons spēlēja trešajā maiņā, laukumā pavadīja 12 minūtes, izdarīja divus metienus pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Bufalo "Sabres" tā bija jau otrā neveiksme pēc kārtas, iesākot jauno NHL sezonu.

"Delfi" jau ziņoja, ka jaunās sezonas pirmajā mačā "Sabres" vienība trešdien ar rezultātu 1:2 izbraukumā piekāpās Detroitas "Red Wings" hokejistiem. Girgensons savā debijas spēlē NHL guva vārtus, kā arī tika atzīts par mača trešo spožāko zvaigzni.

Girgensons 19 gadu vecumā kļuvis par 19.Latvijas hokejistu, kurš spēlējis pasaules spēcīgākajā hokejs līgā. Turklāt viņš ir jaunākais latviešu debitants.