ASV hokejistes neatstāj nekādas cerības Zviedrijai un iekļūst Olimpiādes finālā

ASV sieviešu hokeja izlase pirmdien Soču olimpisko spēļu pusfinālā ar 6:1 (3:0, 2:0, 1:1) apspēlēja Zviedriju, ceturto reizi vēsturē iekļūstot Olimpiādes finālā, ziņo LETA.

Visa mača gaitā Zviedrijas komandai izdevās izdarīt tikai deviņus metienus pa pretinieču vārtiem, kamēr amerikānietes veica 70 raidījumus. Šajā mačā ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās ASV izlases aizsardzības spēlētāja Megana Bozeka, bet spēles 55.minūtē amerikāniete Džoselina Lamurē nerealizēja soda metienu.

Vienīgos vārtus Zviedrijas komandas labā šajā mačā guva Anna Borjvista, kura izcēlās cīņas 54.minūtē. Līdz ar to ASV izlase sieviešu hokejā sev jau garantējusi piekto medaļu olimpisko spēļu vēsturē. Līdz šim tā Olimpiādes finālos spēlējusi trīs reizes, triumfējot vienreiz.

Otrā pusfināla pārī pirmdienas vakarā tiksies Kanāda, kas ir pašreizējā olimpiskā čempione, un Šveice.

Pirms četriem gadiem Vankūverā par olimpiskajām čempionēm tika kronētas kanādietes, kuras finālā ar 2:0 pārspēja ASV. Pie bronzas savukārt tika Somija.