Поздравление с Пасхой мэра города Андрея Элксниньша

Тысячи лет этот светлый праздник олицетворяет торжество жизни над смертью, добра над злом, а силы духа над слабостями тела.

Пасха - это время радости, надежды и обновления. Сегодня мы соберемся вместе с семьей и близкими за одним столом, и я желаю вам в полной мере осознать, как важны для нас те, кто рядом, как ценны эти моменты тихого счастья и человеческого теплого общения. Пусть этот день приносит в ваш дом свет и тепло, а ваше сердце наполняется верой и надеждой. Пусть каждый из нас обретет внутренний покой и гармонию с миром.

Светлой Пасхи, дорогие даугавпилчане!Priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums

Jau tūkstošiem gadu šie gaišie svētki iemieso dzīvības uzvaru pār nāvi, labā pār ļauno, gara spēka pārākumu pār ķermeņa vājībām. Lieldienas - tas ir prieka, cerību un atdzimšanas laiks. Šodien mēs kopā ar savām ģimenēm un tuviniekiem pulcējamies pie kopīga galda. Es novēlu jums sajust to, cik svarīgi ir cilvēki, kuri ir mums blakus, un cik vērtīgi ir šādi klusas laimes un sirsnīgu, cilvēciska siltuma cauraustu sarunu brīži. Lai šī diena jūsu mājās ienes gaismu un siltumu, piepilda jūsu sirdis ar ticību un cerību. Lai katrs no mums rod iekšēju mieru un harmoniju ar pasauli.

Priecīgas Lieldienas, dārgie daugavpilieši/ (latgalieši)!