Futbols

Aleksejs Višņakovs pametis Polijas futbola klubu 'Cracovia' 11.07.2012

Latvijas futbola izlases pussargs Aleksejs Višņakovs nolēmis pamest Polijas klubu Krakovas "Cracovia", vēsta poļu mediji.

Izlozēti Latvijas Kausa izcīņas futbolā astotdaļfināla spēļu pāri, FC "Daugavai" tiek "Rīgas Futbola skola" 11.07.2012

Latvijas Futbola federācija (LFF) trešdien izlozēja Latvijas Kausa izcīņas astotdaļfināla spēļu pārus, vēsta organizācijas oficiālā mājaslapa internetā.

Šabala atzīts par labāko futbola virslīgas spēlētāju jūnijā 10.07.2012

Par Latvijas futbola virslīgas čempionāta labāko spēlētāju jūnijā sporta žurnālistu balsojumā atzina "Skonto" uzbrucēju Valēriju Šabala, vēsta turnīra oficiālā mājaslapa internetā.

FIFA apstiprina vārtu līnijas tehnoloģiju 06.07.2012

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) ceturtdien piekrita ieviesta vārtu līnijas tehnoloģiju, kas pirmoreiz tiks izmantota 2013.gada decembrī paredzētajā Klubu pasaules kausa turnīrā.

'Liepājas metalurgs' viesos gūst divus vārtus un uzvar UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas mačā 06.07.2012

Latvijas futbola klubs "Liepājas metalurgs" UEFA Eiropas līgas turnīra pirmās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 2:0 (1:0) izbraukumā uzvarēja Sanmarīno komandu Montedžardīno "La Fiorita".

Daugavpils 'Daugava' pirmajā UEFA Eiropas līgas spēlē izbraukumā uzvar Davidova pārstāvēto 'Sūduva' 06.07.2012

Latvijas futbola klubs Daugavpils "Daugava" UEFA Eiropas līgas turnīra pirmās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē ceturtdien ar rezultātu 1:0 (0:0) izbraukumā pieveica Latvijas vārtsarga Pāvela Davidova pārstāvēto Lietuvas vienību Mariampoles "Sūduva".

"Daugava" ar Baltijas dueli uzsāks Eirokausus 05.07.2012

Šovakar plkst. 19:30 Marijampolē Daugavpils "Daugava" aizvadīs Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtas pirmo maču pret vietējo "Sūduva". Portāls Sportacentrs.com ziņos par visiem svarīgākajiem notikumiem Lietuvā.

Slavenais Skotijas klubs Glāzgovas 'Rangers' jauno sezonu nesāks valsts augstākajā līgā 05.07.2012

Finansiālas grūtības izjūtošais slavenais Skotijas futbola klubs Glāzgovas "Rangers" nākamajā sezonā nesacentīsies valsts augstākajā līgā.

Latvijas futbola izlase jaunākajā FIFA rangā atguvusi četras pozīcijas 04.07.2012

Latvijas futbola izlase jūlijā publicētajā FIFA ranga tabulas sarakstā atguvusi četras pozīcijas un ieņem 72.vietu, liecina trešdien publiskotā informācija.

Daugavpils "Daugava" piesaka nigēriešu uzbrucēju 04.07.2012

Virslīgas līdere Daugavpils "Daugava" sezonas otrajai pusei pieteikusi 27 gadus veco nigēriešu uzbrucēju Stenliju Ibi.

Villašs-Boašs kļuvis par Totenhemas 'Hotspur' galveno treneri 04.07.2012

Anglijas premjerlīgas futbola komandas Totenhemas "Hotspur" galveno treneri otrdien apstiprināts daudzsološais portugāļu speciālists Andrē Villašs-Boašs.

'Anži' drošības apsvērumu dēļ nevar aizvadīt Eiropas līgas spēles savā laukumā 03.07.2012

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) nav atļāvusi Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta komandai Mahačkalas "Anži" aizvadīt UEFA Eiropas līgas spēles savā laukumā, vēsta ārzemju mediji.

Čekulajevs pārceļas uz Ungārijas vienību 'Lombard' 03.07.2012

Latvijas futbolists Aleksandrs Čekulajevs pievienojies Ungārijas augstākās līgas klubam Pāpas "Lombard", vēsta vienības oficiālā mājaslapa internetā.

Injesta atzīts par EURO 2012 labāko spēlētāju 03.07.2012

Spānijas futbola izlases pussargs Andress Injesta atzīts par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta labāko spēlētāju Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) tehniskās komandas vērtējumā.

Gongadze nodrošina „Daugavai” vēl vienu panākumu 02.07.2012

Sestdien Gulbenē Daugavpils „Daugava” izcīnīja kārtējo uzvaru ar rezultātu 2:0. Abas reizes izcēlās gruzīnu leģionārs Mamuka Gongadze, kurš joprojām ir labākais snaiperis.

Toress kļuvis par EURO 2012 'Zelta futbolzābaka' ieguvēju 02.07.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta labāko vārtu guvēju kļuvis Spānijas izlases uzbrucējs Fernando Toress, kurš izcēlās ar trim vārtu guvumiem, saņemot simbolisko "Zelta futbolzābaku".

Spānijas futbolisti trešo reizi triumfē Eiropas čempionātā 1 02.07.2012

Spānijas futbola izlase svētdien turpināja rakstīt futbola vēsturi un kļuva par pirmo valstsvienību, kura triumfējusi Eiropas čempionātā divas reizes pēc kārtas.

Bekhems paliek ārpus Lielbritānijas olimpiskā futbola izlases sastāva 29.06.2012

Slavenais Anglijas futbolists Deivids Bekhems palicis ārpus Lielbritānijas izlases sastāva, kas piedalīsies Londonas Olimpisko spēļu futbola turnīrā.

Ventspilī trenējas Krievijas futbola klubs Kazaņas „Rubin” 28.06.2012

Ventspilī uz treniņnometni ieradusies Kazaņas „Rubin” dublieru vienība, kas trenēsies Olimpiskā centra „Ventspils” porta bāzēs līdz pat 8. jūlijam, gorod.lv pavēstīja "Olimpiskais centrs Ventspils".

Van Marvijks atkāpies no Nīderlandes izlases galvenā trenera amata 28.06.2012

Berts van Marvijks trešdien atkāpās no Nīderlandes futbola izlases galvenā trenera amata, vēsta ārzemju mediji.

Vācijas un Itālijas futbola izlases noskaidro otro Eiropas čempionāta finālisti 28.06.2012

Eiropas futbolā čempionātā , kas risinās Polijā un Ukrainā, šodien tiek aizvadīta otrā pusfināla spēle, kurā Vācijas izlase spēkosies ar 2006.gada Pasaules kausa ieguvēju Itāliju.

Spānijas futbola izlase dramatiskā cīņā sasniedz EURO 2012 finālu 28.06.2012

Par Eiropas čempionāta futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, pirmo finālisti trešdien kļuva Spānijas izlase, kas pusfināla cīņā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā uzvarēja Portugāli.

Rēzeknes novada pārstāvji spēlēs ielu futbolu pie Oderas 27.06.2012

25. jūnijā Rēzeknes novada jauno futbolistu komanda ir devusies uz Berlīni, lai piedalītos starptautiskā nometnē „Ielu futbols abos Oderas krastus”, kas norisināsies līdz 2. jūlijam.

Daugavpils "Daugava" uzvar un atgūst līderpozīcijas 27.06.2012

Latvijas futbola Virslīgas 16. kārtas spēlē Daugavpilī vietējā „Daugavas” komanda ar rezultātu 2:0 pieveica FC „Jūrmalu”, revanšējoties jūrmalniekiem par zaudējumu pirmā apļa spēlē un izcīnīja devīto uzvaru 16 sezonas spēlēs. Pēc šī panākuma daugavpilieši atguvuši līderpozīcijas arī Virslīgas turnīra tabulā.

Spānijas un Portugāles futbola izlases noskaidro pirmo EURO 2012 finālisti 27.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, šodien tiek aizvadīta pirmā pusfināla spēle, kurā pasaules un Eiropas čempionvienība Spānija tiksies ar Portugāli.

Francijas pussargs Nasrī varētu saņemt divu gadu diskvalifikāciju 26.06.2012

Francijas futbola izlases pussargam Samiram Nasrī pēc konflikta ar žurnālistu draud divu gadu diskvalifikācija no valstsvienības, vēsta ārzemju mediji.

Bijušais Argentīnas futbola izlases pussargs Verons beidz karjeru 26.06.2012

Bijušais Argentīnas futbola izlases pussargs Huans Sevastjans Verons svētdien aizvadīja savu pēdējo spēli profesionālajā karjerā.

Fursenko atkāpies no Krievijas Futbola federācijas prezidenta amata 26.06.2012

No Krievijas Futbola federācijas (RFS) prezidenta amata pirmdien atkāpās Sergejs Fursenko.

"Daugavai" tiek leišu "Sūduva", "Metalurgam" pundurvalsts klubs 25.06.2012

Jau 5. jūlijā pirmās spēles Eirokausos aizvadīs Daugavpils "Daugavas" un "Liepājas Metalurga" futbolisti. Daugavpiliešiem izlozē pretī trāpījās Lietuvas klubs "Sūduva", savukārt "Liepājas Metalurgs" 1. kārtā spēlēs ar San Marīno klubu "La Fiorita"

Verpakovskim un Gauračam vārti pārbaudes spēlēs 25.06.2012

Ar vārtu guvumiem savu komandu pārbaudes spēlēs svētdien izcēlās Latvijas futbola izlases uzbrucēji Māris Verpakovskis un Edgars Gauračs.

Četri mūsu futbola klubi noskaidros sāncenšus Eirokausos 25.06.2012

Pirmdien UEFA mītnē Nionā (Šveice) savus pretiniekus Eirokausos noskaidros visas četras Latvijas pārstāves - "Ventspils", "Liepājas metalurgs", "Daugava" un "Skonto".

Itālija dramatiskā cīņā 11 metru sitienu sērijā nodrošina vietu pusfinālā 25.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla spēlē svētdien Itālijas izlase pēcspēles sitienu sērijā pārspēja Anglijas valstsvienību.

Vācija bez problēmām iekļūst EURO 2012 pusfinālā 23.06.2012

Eiropas čempionāta futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, pusfinālā piektdien iekļuva Vācijas izlase, kas ceturtdaļfināla spēlē pārliecinoši ar rezultātu 4:2 (1:0) pieveica Grieķijas valstsvienību.

Grieķijas un Vācijas futbola duelis ar politikas zemtekstu 22.06.2012

Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā piektdien pusfināla dalībnieci noskaidros Grieķijas un Vācijas futbola izlases, bet dueļa zemteksts būs pēdējā laika politiski-ekonomiskā saikne starp abām valstīm.

'Skonto' pēc uzvaras panāk virslīgas līderus 'Daugavu' 22.06.2012

Latvijas virslīgas futbola čempionāta spēlē ceturtdien "Skonto" ar rezultātu 4:0 (0:0) savā laukumā pārspēja "Gulbenes" komandu, turnīra tabulā pietuvojoties līdervienībai Daugavpils "Daugava".

Ronaldu vārti ieved Portugāli EURO 2012 pusfinālā 22.06.2012

Par 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pusfināla pirmo dalībnieci ceturtdien kļuva Portugāles izlase, kas ceturtdaļfinālā aizraujošā cīņā ar 1:0 (0:0) pieveica Čehiju.

Liepājā superspēle starp "Metalurgu" un "Daugavu" 21.06.2012

Iesildoties pirms Eiropas čempionāta pirmā ceturtdaļfināla, visi futbola cienītāji tiek aicināti vērot Latvijas futbola Virslīgas kārtējos mačus. Galvenā uzmanība jāvelta "Liepājas Metalurga" un Daugavpils "Daugavas" spēlei, kuru tiešraidē rādīs portāls Sportacentrs.com. Sākums plkst. 18:00.

"Euro 2012" 1/4 fināli sākas ar Čehijas un Portugāles dueli 21.06.2012

Šovakar sākas 2012. gada Eiropas čempionāta futbolā izslēgšanas turnīrs. Pirmajā 1/4 fināla mačā A grupas uzvarētāja Čehija tiksies ar B grupas otrās vietas ieguvēju Portugāli. Par spīti šādam vietu sadalījumam grupās, par šī mača galveno favorīti tiek uzskatīta Portugāle. Spēle notiks Varšavā un sāksies plkst. 21:45 pēc Latvijas laika

Gauračs ar gūtiem vārtiem debitē Maskavas 'Torpedo' komandā 21.06.2012

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Edgars Gauračs ar gūtiem vārtiem debitējis Krievijas pirmās līgas komandas Maskavas "Torpedo" rindās.

Grieķija EURO 2012 ceturtdaļfinālā pret Vāciju spēlēs ar melniem rokas apsējiem 21.06.2012

Grieķijas futbola izlase piektdien 2012. gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā pret Vācijas izlasi spēlēs ar melniem rokas apsējiem, pieminot bijušo valstsvienības galveno treneri Alketu Panaguliasu, vēsta ārzemju mediji.

Ševčenko paziņo par karjeras beigšanu Ukrainas valstsvienībā 20.06.2012

Ukrainas futbola izlases kapteinis Andrijs Ševčenko pēc komandas neiekļūšanas 2012.gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā paziņoja par karjeras beigšanu valstsvienībā, vēsta Krievijas mediji.

Ukrainas treneris Blohins ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību, neieskaitot vārtus Ukrainai 20.06.2012

Ukrainas futbola izlases galvenais treneris Oļegs Blohins pēc viņa vadītās vienības zaudējuma 2012.gada Eiropas čempionāta spēlē Anglijas izlasei bija ļoti neapmierināts ar tiesnešu darbību.

Francijai zaudējums neliedz iekļūt ceturtdaļfinālā 20.06.2012

Zaudējumu 2012.gada Eiropas futbola čempionāta D grupas trešās kārtas spēlē piedzīvoja Francijas izlase, kas ar rezultātu 0:2 (0:0) piekāpās Zviedrijas valstsvienībai, taču tas viņiem neliedza iekļūt ceturtdaļfinālā.

Rūnijs aizsūta 'mājās' arī otru EURO 2012 rīkotāju Ukrainu 20.06.2012

2012.gada Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā otrdien no D grupas iekļuva Anglijas futbola izlase, kas priekšsacīkšu pēdējā spēlē ar 1:0 (0:0) pieveica Ukrainu.

Horvātijas spēlētāji neapmierināti ar tiesneša darbību 19.06.2012

Horvātijas futbola izlases spēlētāji nav apmierināti ar galvenā tiesneša darbību 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar Spāniju.

Itālija pēc uzvaras pār Īriju iekļūst ceturtdaļfinālā 19.06.2012

Itālijas futbola izlase 2012.gada Eiropas futbola čempionāta C grupas trešās kārtas spēlē ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Īrijas valstsvienību un iekļuva ceturtdaļfinālā.

Strīdīgs vārtu guvums palīdz Spānijai ar uzvaru iekļūt ceturtdaļfinālā 19.06.2012

2012.gada Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfinālā pirmdien iekļuva Spānijas izlase, kas tādējādi turpina pirms četriem gadiem izcīnītā titula aizstāvēšanu.

Divus ceturtdaļfinālistus noskaidro EURO 2012 C grupa 18.06.2012

Eiropas čempionātā futbolā, kas risinās Polijā un Ukrainā, ar C apakšgrupas cīņām pirmdien turpinās apakšgrupu sacensību trešās kārtas izspēle, noskaidrojot nākamos ceturtdaļfināla dalībniekus.

“Daugava” viegli apspēlē “Jelgavu” 18.06.2012

Latvijas futbola Virslīgas čempionātā pie salīdzinoši vieglas uzvaras izdevies tikt Daugavpils “Daugavai”, kas mājās ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”. Ar vārtu guvumiem izcēlās Mihails Ziziļevs un Mamuka Gongadze.

Nīderlande par izgāšanās iemeslu min neveiksmi pirmajā mačā pret Dāniju 18.06.2012

Nīderlandes futbola izlases spēlētāji un treneri pēc izgāšanās Eiropas čempionāta finālturnīrā par vienu no galvenajiem iemesliem minēja sāpīgo zaudējumu jau EURO 2012 pirmajā mačā pret Dāniju.