Zaglis

Lielbritānijā arestēts Latvijas zaglis transvestīts 09.08.2014

Latvietis Mareks Burkevičs tika pieķerts zagšanas laikā Disaidā (Lielbritānija) visai pikantos apstākļos.

Jūrmalā aiztur automašīnas spoguļu zagli 06.08.2014

Policisti Jūrmalā nozieguma vietā aizturējuši automašīnas spoguļu zagli.

Prezidents apžēlojis kādu zagli 15.07.2014

Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar apžēlojis vienu notiesātu personu, ziņo LETA.

Zaglis laupīšanas vietā atstājis atvērtu savu lapu sociālajos tīklos 26.06.2014

Laupītājs Nikolass Vigs nozieguma vietā atstājis neapgāžamu pierādījumu. Zaglis iekļuva kādā Minesotas štata mājā un iznesa visas vērtīgās mantas.

Daugavpilī aizturēts rūdīts zaglis, kurš iesprūda apzagtajā kioskā 28.04.2014

14.aprīlī policijā tika saņemta informācija par zādzību no kāda dzīvokļa Daugavpilī - caur pirmā stāva dzīvokļa logu tika nozagts metāla skapis (seifs), kurā atradās šaujamierocis.

Par zagļa guvumu kļuva 350 viena izmēra zābaku pāri 15.02.2014

Vācijas Nirnbergas pilsētā notika kurioza laupīšana. Zaglis nozaga 350 kreisās kājas 37. izmēra zābakus.

Spānijā zaglis "nostučī" pedofilu 20.12.2013

Spānijas policija ceturtdien ir arestējusi futbola treneri, kas tiek turēts aizdomās par mazgadīgu personu pavedināšanu, vēsta ārzemju mediji.

Sievieti, kura palīdz noķert zagli, atlaiž no darba 21.10.2013

Savdabīgu pateicību no saviem darba devējiem saņēmusi Kentuki štata Elizabettaunas veikala «Lowe's» pārdevēja Kārena Saizmora – par to, ka viņa palīdzējusi notvert zagli, sieviete atlaista no darba.

Garāmgājēji aiztur mobilā tālruņa zagli; policija lūdz atsaukties citus cietušos 09.09.2013

Svētdien, ap pulksten 18.00 Rīgā, Maskavas ielā nezināms vīrietis tramvajā, izmantojot pārsteiguma momentu, kādai sievietei no rokām izrāva mobilo tālruni, izskrēja no tramvaja un metās bēgt.

Brīvā no darba laikā policijas darbinieks aizturēja velosipēda zagli 04.09.2013

2.septembrī Daugavpils novada Višķu pagastā, Špoģu ciemā pie kāda veikala nenoskaidrota personas nozaga velosipēdu, kas piederēja kādam policijas darbiniekam – Daugavpils iecirkņa Kārtības policijas Rietumu nodaļas iecirkņa inspektoram.

Zaglis notikuma vietā atstāj savu pasi un mobilo tālruni 11.05.2013

Zādzībā pieķerts zaglis, kurš Rīgā, zādzības vietā pie automašīnas atstājis savu mobilo telefonu un pasi, portālu "Delfi" informēja Rīgas reģiona pārvaldē.

Rumānijā zaglis nobīstas no mājas saimnieku kaķa 02.05.2013

Rumānijā kāds zaglis, kas bija ielauzies svešā mājā, sadzirdēja troksni, noslēpās zem gultas un izsauca policiju, ziņo ārvalstu prese.

Ludzā aizturēts iespējamais zaglis 03.04.2013

20.martā Ludzas policijas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka naktī nenoskaidrota persona mēģināja apzagt 1.maija ielā autostāvvietā novietoto automašīnu, informē Valsts policijas preses dienests.

Pateicoties modram iedzīvotājam, policisti aizturējuši iespējamo zagli 04.02.2013

Naktī uz 1.februāri Daugavpilī, Šaura ielā savās mājās kāds vīrietis pamanīja, ka nostrādājusi viņa transportlīdzekļa VW signalizācija.

Darba meklētājs pēc intervijas apzog uzņēmuma darbinieku 19.01.2013

Rīgā, Biķernieku ielā kāds vīrietis ieradās kādā uzņēmumā uz darba pārrunām.

Daugavpilī aizturēts jaunietis ar zagtām mantām rokās 23.10.2012

Aizvadītās nedēļas nogalē Daugavpilī notikušas vairākas zādzības no automašīnām. Par zādzības faktiem policijā bija uzsākti vairāki kriminālprocesi un, ņemot vērā šo tendenci, policijas darbinieki veica arī pastiprinātu patrulēšanu pilsētā, kā rezultātā 21.oktobra naktī viņu uzmanību piesaistījis kāds jaunietis uz ielas, kurš rokās nesa kaut kādus priekšmetus, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Apjomīgas izmeklēšanas rezultātā par zādzību no baznīcas aizturēts Lietuvas pilsonis 11.10.2012

Šogad Latgales reģionā strauji palielinājās zādzības gan no vecticībnieku, gan no pareizticīgo lūgšanas namiem, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Policija aizturējusi vīrieti, kurš no kāda ofisa kabineta nozadzis iespaidīgu naudas summu 14.09.2012

12.septembrī, Daugavpils novadā, Naujenes pagastā, Vecstropos no kāda ofisa kabineta tika nozagti nepilni 18 000 eiro. Nenoskaidrota persona, izmantojot brīvu piekļūšanu, brīdī, kad darbiniece bija izgājusi no kabineta uz pāris minūtēm, nozadzis naudas līdzekļus un ātri nozuda, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Policija aiztur vīrieti, kurš tā vietā, lai veiktu solīto remontu dzīvoklī, apzog to 06.09.2012

4.septembrī Daugavpils policijā ar iesniegumu par dzīvokļa apzagšanu vērsusies kāda iedzīvotāja. Par zādzības faktu tika uzsākts kriminālprocess, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Policija aiztur ķēdīšu zagli 08.08.2012

Policija aiztur jaunu vīrieti, kurš vairākām sievietēm uz ielas no kakla norāvis zelta ķēdītes, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 

Iespējamais zaglis aizmiga nozieguma vietā 23.07.2012

22.jūlija agrā rītā Daugavpilī, Jaunforštadtes mikrorajonā kāds vīrietis konstatēja, ka viņam piederošajai automašīnai ir sabojāta aizdedzes atslēga un elektrovadi, bet automašīnas salonā... aizmidzis guļ nepazīstams vīrietis, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.

Zaglis par nozagtu naudu sapērk drēbes un aiziet pie friziera 15.05.2012

Zaglis, kurš kādā kafejnīcā Rīgā pirmdien nozaga 500 latus, naudu iztērējis jaunam apģērbam un frizūrai, tā cerot maskēties no policijas, portālu "Delfi" informēja policijas pārstāvis Toms Sadovskis.