vispār ne pa tēmu aizgāji :(
ne jau latviešu valoda ir vainīga pie tām problēmām, kas te tik bieži nervus bendē, kaut vai tas pats piemērs ar DDzKSU, kad viņi nolemj, ka pilsētniekiem jāmaksā par lieko ūdeni, kas ir aiztecējis sazin kur un kāpēc viņš aiztek??? mēs maksājam par patērēto ko uzrāda skaitītājs, maksājam visādus tehniskās apkalpošanas, un citus pakalpojumus, par ko tad to mums ir jādara, par to ka viņi neko nedara savu pakalpojumu sniegšanas sakārtošanai, bet tik turpina slaukt naudu??? Tas pats variants
p.s. nu gaidu kādu atbildi, ka šeit arī latviešu valoda ir vainīga :D
У подростка отняли мобильный телефон
delo v policiji.v gorode nedorazvita patrulnaja sluzba.kriminal pravit v etom gorode po no4am.